RSS
 

Spacery

10 Kwi

błotoSpacery to fajna sprawa. Tyle że – w naszej okolicy ciężko przejść suchą nogą gdziekolwiek – więc kalosze ocieplane to podstawa. Bez takiego gumowego obuwia nie ma sensu się ruszać z domu – bo zaraz mokre stopy i trzeba wracać do domu.  Wiecie jak jest – dzieci raczej nie omijają kałuży…  Co prawda – może coś się zmieni – bo gmina zainwestowała w nowe drogi tymczasowe i nie będzie tyle błota w około…

A co do kaloszy – to polecam crocksy – są całe z gumy w jednym kawałku i nie ma zagrożenia, że będą przepuszczać wodę… do tego guma jest bardzo wytrzymała i nie pęka tak jak w innych kaloszach. A wierzcie mi – sprawdziłam bardzo wiele opcji. Moje dzieciaki uwielbiają chlapać się w wodzie i brak dobrego ogumienia był niedopuszczalny tak samo jak brak dobrych opon w samochodzie;)

Już za tydzień Wielkanoc i wspólne malowanie jajek. Posadziliśmy właśnie rzeżuchę i modlę się – żeby w lany poniedziałek była dobra pogoda – bo jak będzie ciepło – to nie będę miała sprzątania wody w domu – imprezę przeniesiemy na dwór… niestety patrząc na obecną aurę – to raczej specjalnie ciepło się nie zapowiada… no ale zobaczymy:)

 
Możliwość komentowania Spacery została wyłączona

Kategoria: wybory

 

Komentowanie wyłączone.