RSS
 

Prezenty

12 Wrz

dzwonki

Czy to urodziny, czy imieniny, czy święta – bardzo często kupujemy prezenty. Szczególnie dla dzieci. O  – okazja z okazji urodzenia dziecka… generalnie pytanie – co warto kupić – żeby ucieszyło obdarowywanego i żeby nie było uciążliwe dla otoczenia. Jak uciążliwe? podam przykład:)

Latałam cały dzień i załatwiałam różne sprawy. A to zakupy, a to zamówienie świetlików w http://dwdbautech.pl , a to urząd skarbowy – generalnie dużo biegania miałam. W drodze powrotnej wstąpiłam do przedszkola po mojego przedszkolaka – i jeszcze wpadłam do galerii obejrzeć buty. Tam moje kochane dziecko zobaczyło organki. Kupiłam. I już godzinę później żałowałam swojej decyzji… organki okazały się ulubioną zabawką mojej Niuni – i znienawidzoną przez wszystkich domowników – bo ich głośność i fałszujące dźwięki zabijają…

Kiedy kupujemy coś na prezent – też warto się zastanowić – czy dany przedmiot nie spowoduje tego – że najbliżsi obdarowanego dzieciaczka nie będą nas wspominać w nie najlepszym tego słowa znaczeniu. A odebrać prezent dziecku  – trudno!

 
Możliwość komentowania Prezenty została wyłączona

Kategoria: wybory

 

Komentowanie wyłączone.