Babuszka Agafia - szampon

Szampon Babci Agafii

W trakcie zakupów w supermarkecie naszą uwagę może przykuć wyróżniający się spośród innych, szampon Babci Agafii. Co to właściwie za specyfik i co wyróżnia go spośród innych?
Przyjrzyjmy się jego szczególnym właściwościom.

Bez parabenów i prosto z natury

Kosmetyki Babci Agafii to rosyjskie ekologiczne kosmetyki, które w swoim składzie nie posiadają żadnych substancji chemicznych, a wszystkie zawarte nich substancje są w pełni naturalne. Znaleźć można kilka rodzajów szamponów:

  • szampon chlebowy: w jej składzie znajdziemy mydlnicę lekarską, naturalną i delikatną bazę myjącą, która delikatnie oczyszczająca włosy. Ekstrakty z żyta, owsa i pszenicy doskonale zregenerują włosy suche i zniszczone. Poprzez nasycenie ich dobroczynnymi substancjami, przyczynią się do wzmocnienia korzeni oraz poprawią strukturę włosa. Efektem będą włosy mocniejsze, elastyczne i błyszczące,
  • szampon gęsty wzmacniający: Jest to idealne rozwiązanie do włosów osłabionych i cienkich. Oparty został na mrożonej (strukturyzowanej) wodzie, w swoim składzie posiada wyciąg z 17 syberyjskich ziół, ekstrakt żywicy, miód i olej łopianowy oraz ekstrakt sosny długoigielnej. Dogłębnie odżywia, odbudowuje strukturę włosa, przyspieszając jego wzrost.
  • szampon domowy do codziennej pielęgnacji: Bazą do jego stworzenia były wyciągi z 17 syberyjskich ziół, żytni chleb, propolis oraz szyszki chmielu. Szampon na bazie strukturyzowanej wody w połączeniu z codzienną pielęgnacją gwarantuje doskonałe efekty, w postaci zadbanych, zdrowych włosów. Jest to szampon dla każdego typu włosów.
  • szampon nr 4 propolis kwiatowy: Receptura Babci Agafii nr 4 została wzbogacona o organiczne składniki, w efekcie włosy zyskują większą objętość i puszystość. Propolis już od wielu lat jest cenioną rośliną, o niezwykłych właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych. Obecnie stosowany jest przy chorobach i infekcjach gardła. Przypisuje mu się również właściwości, które przywracają młodość, piękno i witalność.
  • Szampon na propolisie polecany jest osobom o włosach cienkich, dzięki regularnemu stosowaniu włosy będą puszyste, gładkie i lekkie w układaniu.
  • szampon czarny przeciwłupieżowy: nie posiada w swoim składzie żadnych parabenów, silikonów, SLS, PEG oraz produktów ropopochodnych. Oparty na strukturyzowanej wodzie z dodatkiem brzozowego dziegciu oraz ekstraktu jagód bażyny czarnej , ma w swoim składzie wyciąg z 17 syberyjskich ziół i ostrzenia pospolitego. Wpływa korzystnie na ukrwienie skóry głowy, intensywnie odżywia oraz wzmacnia włosy, ma działanie tonizujące.
Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com